Russian Login
FLYMONITOR.RU » Competitions » XXXI Polish Balloon Championship

XXXI Polish Balloon Championship

General information

XXXI Polish Balloon Championship
Subscribe to notifications
  • Dates: 05.08.2015 - 09.08.2015
  • Place: Польша / Nałęczów
  • Subevent:
    » XXXI Polish Balloon Championship
  • Description:

    31-й Чемпионат Польши по воздухоплавательному спорту
    10-ые международные соревнования по воздухоплавательному спорту





WINNERS


XXXI Polish Balloon Championship

ru
Menyaylo Ivan
Красногорск
lt
Kostiuskevicius Rokas
Marijampolė
pl
Filus Witold
#PilotPoint
1Menyaylo Ivan14652
2Kostiuskevicius Rokas14412
3Filus Witold13065
4Filus Tomasz12982
5Rakauskaite Daiva12740
6Bauta Roman12497
7Kostiuskevicius Rimas12216
8Dawidziuk Bazyli12177
9Bazhenov Sergey11259
10Iwański Arkadiusz11241
11Borkowski Kacper11228
12Junevicius Vytautas11002
13Jaskolski Adam Andrzej10997
14Molnár Csaba10773
15Dudkiewicz-Golawska Daria10725
16Kowalski Miroslaw10263
17Jagodzik Zbigniew10226
18Kaczmarek Wojciech (Wojtek)10222
19Becz Rita9810
20Choma Beata9786
21Pyza Bartłomiej9502
22Bauta Jakub9491
23Simonaviciute Agne9075
24Oparina Maria7718
25Prawicka-Linke Ewa7506
26Radomski Piotr7318
27Rosinski A7041
28Jurkiewicz Slawomir6601
29Koltun L6447
30Krol Piotr5543
31Sionkowski Tomasz5343
32Matejczuk Jolanta4609
33Bogdański Jacek4068
34Jasienska-R O3295



OFFICIALS

Dyrektor Zawodów – Adam Gruszecki

Jury:

Przewodniczący – Waldemar Wilk

Członek Jury – Jerzy Czerniawski

Członek Jury – Witold Ostrowski

Dyrektor Sportowy – Jerzy Borowski

Asystent Dyrektora Sportowego – Ryszard Kurowski

Oficer Bezpieczeństwa – Mieczysław „Zeb” Cholewa

Meteorolog – Sebastian Szczurtek

Debriefing:

Piotr Wasilewski

Tomasz Łubgan

Marcin Borowicz

Zespół pomiarowy:

Krzysztof Pewiński

Jan Gruszecki

Witold Walawski


PROGRAM

05.08.2015 (ŚRODA)

12:00 - Otwarcie biura zawodów – Termy Pałacowe

17:45 - Odprawa główna załóg – Termy Pałacowe

18:30-20:00 - Loty zawodnicze BMP

21:00 - Oficjalne otwarcie zawodów, prezentacja załóg

06.08.2015 (CZWARTEK)

5:30 - Briefing

6:00-8:00 -Loty zawodnicze BMP

17:45 - Briefing

18:30-20:00 -Loty zawodnicze BMP

07.08.2015 (PIĄTEK)

5:30 - Briefing

6:00-8:00 - Loty zawodnicze BMP

17:45 - Briefing

18:30-20:00 - Loty zawodnicze BMP

21:00-21:40 - Pokaz nocny – Stare Łazienki

08.08.2015 (SOBOTA)

5:30 - Briefing

6:00-8:00 - Ostatnie loty zawodnicze BMP

17:45 - Briefing

18:30-20:00 - Lot o nagrodę specjalną (termin rezerwowy BMP)

21:00-21:40 - Pokaz nocny – Stare Łazienki, zakończenie zawodów, ogłoszenie wyników


DOCUMENTS, MAPS

http://skrzydlatynaleczow.pl/